top of page
НАША ІСТОРІЯ
Козелецька ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 розпочала своє існування далекого вересневого дня 1985 року. Школа зводилася методом народної будови. Найбільший тягар із введення закладу в дію ліг на плечі її першого директора А. Я. Петренка, який був одночасно і директором, і вчителем, і завгоспом, і робітником. Із першого дня існування школа була і є експериментальним майданчиком.
У 1988 році навчальний заклад уперше відкрив двері для дітей шестирічного віку.
Із перших днів школа працювала за кабінетною системою. Щоб стимулювати роботу вчителів та учнів у кабінетах, для покращення їх діяльності було організовано конкурс на кращий кабінет, який проводиться і нині.
У школі започатковані предметні тижні, які сприяють поглибленню знань учнів. Зараз така робота проводиться в усіх загальноосвітніх закладах району.
У нашій школі щороку проходять випускні вечори. Для вчителів це найкраще свято, коли бачиш плоди своєї праці - успіхи своїх вихованців. А наші випускники прославляють і школу, і нашу Козелеччину, працюючи не лише в Україні, а й у близькому і далекому зарубіжжі. Відомими людьми у світі, державі, області стали наші колишні учні, а саме: Руслана Воробйова, яка працює в Німеччині в інституті рослинної генетики; Володимир Мжельський - редактор Нового каналу; Валентина Хархун - працює викладачем у Ніжинському державному університеті ім. М. В. Гоголя.
Зусиллями вчителів музики О. А. Сукретного і В. Г. Сукретної та при участі всього колективу школи учасники художньої самодіяльності займали перші місця на районних та обласних оглядах художньої самодіяльності.
Через деякий час колектив очолила мудра жінка - Ніна Захарівна Шараха, яка стала для колективу не тільки директором, а й порадницею.
Школу очолювала висококваліфікований спеціаліст, людина своєї справи - Надія Володимирівна Бобруйко. З листопада 2006 року держава гідно оцінила її роботу, вона стала лауреатом Всеукраїнської премії "Золота фортуна". Із 1999 року опорна школа, яка є центром Козелецького освітнього округу. Крім того, рішенням XIX сесії Козелецької районної ради працюємо над реалізацією експеримент-проекту «Школа майбутнього». В основу експериментальної роботи покладено такі принципи:
· виявлення нахилів і творчих здібностей дітей;
· надання якісної освіти;
· використання новітніх освітніх технологій;
· впровадження новітніх освітніх технологій;
· запровадження педагогіки успіху.
У 2004 році педагогічний колектив перший у районі розпочав роботу за профільним напрямком у старшій школі. У даний час ми готуємо дітей за трьома профілями: математичний, української філології, технологічний.
Сьогодні колектив працює стабільно, цілеспрямовано над проблемою забезпечення індивідуального розвитку школярів, формування грамотної особистості. 53 вчителі передають вміння та знання своїм вихованцям. На базі школи проходять районні та обласні семінари. Методична робота являє собою єдину систему з конкретними цілями і завданнями. Організована робота методичних об'єднань, школи молодого вчителя, творчих груп, школа передового педагогічного досвіду, школа вищої педагогічної майстерності, школа удосконалення передової майстерності.
У школі працює історико-краєзнавчий музей, першим організатором якого був заслужений учитель України О.А. Шам. Зараз у музеї знаходиться 863 експонати. В експозиції представлені п'ять розділів:
· з історії рідного краю;
· архітектурні споруди Козельця;
· побут українського села;
· ІІ світова війна на Козелеччині;
· видатні діячі науки і культури.
З 2014 року школу очолює Татарчук Олена Володимирівна.
Ми впевнено крокуємо вперед, йдемо до нових освітянських горизонтів, які відкривають шляхдля творчості, для плідної роботи та співпраці між учнями, вчителями, батьками тагромадськістю, щоб зростали наші вихованці справжніми патріотами, гідними слави своїхпопередників.
Гімн ліцею
В місті наймолодша та найкраща
Неповторна альма-матер є,
Славиться любов'ю до наукиІ ніколи нас не підведе.
Приспів:
Хоч і кажуть номером ти третя,
Та для нас ти перша назавжди.
Школо рідна, дім наш і фортеця,
Ти зустрінь, навчи і проведи.
Зустрічаємось маленькі і невмілі,
А коли вже розставатись час -У життя в нас виростають крила,
І летить у дальній путь наш клас.
Ми сюди приходим як на свято:
Батьки, діти і учителі,
Бо вона дарує нам майбутнє,
Прокладає путь нам по землі.
Автор слів: Пенська Ірина
bottom of page